Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Balení
  • Chuť
  • Účinnost

Příjemná sladká chuť i vůně, jednoduché užívání bez nutnosti zapíjení nebo míchání. Super balení po 1 dávce, ideální do kapsy, na cesty, a celé zabalené v krásné krabici. Bohužel nepociťuji po měsíčním užívání žádnou změnu na kvalitě pleti, vlasů, ani nehtů.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• balení
  • zlepšení pleti
  • chuť
  • zřejmě trochu vyšší maštění vlasů

Drink má svěží pomerančovou příchuť a kromě kolagenu je nabitý i spoustou vitamínů. Je v praktickém balení po dávkách na každý den připravené k okamžitému vypití. Už po třech týdnech konzumace těchto drinků jsem si všimla zlepšení stavu mé problematické pleti, která je více hydratovaná s menším výskytem nedokonalostí. Doporučuji.

Terezia Company Brusinky AKUT 10 kapslí

Terezia Company Brusinky AKUT 10 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Prostě funguje
  • Žádná antibiotika do sebe cpát, přírodní původ!
  • Žádné vedlejší účinky
  • Cena, balení, dlouhá expirace
  • Škoda, že nikde nepíšou, po jaké době brát druhé balení
  • Ne všechny průhledné kapsle jsou rovnoměrně zaplněny

Fakt funguje! Postupně se mi stav zlepšuje, po 8 dnech co beru tyto kapsle je už výsledek citelný. Měl jsem problém s častým močením, tmavožlutou močí a místy pálením. Dle nefrologa mám v těle špatné protilátky, které dráždí ledviny a to způsobuje záněty a to hlavně po covidu a nachlazeních. Dřív jsem bral antibiotika, zabrala jen na krátkou dobu. Na urologii nic nezjistili, další antibiotika mi nedali. Toto mi pomáhá. Ps. není mi ani 30, za normálních okolností bych to neřešil, ale když máte problémy a doktoři vám odmítají pomoct, hledáte různé cesty. Děkuji za tento výrobek!

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktické balení dávek do ampulek
  • Dávka je tak akorát malá
  • Design
  • Chuť (individuální)

Kolagen doporučuji, teď v zimních měsících, kdy má človek ze zimy sušší pleť, které taky chybí vitamin se sluníčka, je tento výrobek dobrá volba. Mé odjakživa lámající se slabé nehty jsou pevnější a nelámou se. Obsah ampulky je akorát velký na dva hlty. Voní po citrusech a chuťově trochou připomíná dětský sirup na kašel- sladký a hustší. Celkově výrobek hodnotím kladně a v hezkém balení je vhodný i jako dárek.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Chuť
  • Účinnost
  • Konzistence
  • Způsob uziti
  • Odpad z produktu

Kolagen je chuťově skvělý, balení je praktické i na cesty. Účinnost je již po prvním měsíci znát. Klouby při cvičení nebolely a vlasy jsou pevnější a méně padají, pleť je krásně hydratovaná. Design produktu je moderní, ale zaměřila bych se na obalový materiál.

Ondřej Ullrich Moringa oleifera 150 tablet

Ondřej Ullrich Moringa oleifera 150 tablet

Ověřený zákazník Parfiky.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Parfiky.cz

• Funguje výborně,opravdu pomůže na lepší laktaci

Ověřený zákazník Testuj.to Milada

• velikost, chuť
  • hezké balení
  • že je to mořský kolagen

Chuť je příjemná, nijak chemická. Lahvičku je potřeba před vypitím pořádně proklepat. Zlepšení kůže a její hydratace se začala projevovat zhruba po 14-ti dnech. I na slunci u moře se kůže tolik nevysušovala. Líbí se mi vzhled, praktičnost a celkové balení je hezké. Já osobně mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• způsob dávkování
  • učinek by vidět již po 2,5 týdnech
  • příjemná chuť

Tento přípravek mě příjemně překvapil svou pomerančovou chutí, skvělým způsobem dávkování, v praktických jednorázových lahvičkách. Měla jsem pocit vyhlazenější pleti, na čele se mi po 2,5 týdnech vyhladily vrásky, což jsem ve svém zralém věku uvítala. V kombinaci s pleťovým krémem to bylo dokonalé spojení. Balení je provedeno v mé oblíbené fialové barvě. Určitě doporučuji vyzkoušet tento přípravek.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Připraveno k okamžité konzumaci
  • Množství kolagenu
  • Složení
  • Příliš sladká chuť

Na první pohled mne překvapilo, jak je balení velké a docela těžké, ale taky hezky propracovaný každý detail, jak na krabičce, tak na samotné ampulce. Po otevření mne omámila příjemná nasládlá vůně. Konzistencí i chutí mi to připomnělo pomerančovou limonádu, kterou jsme pili jako děti. Kladně hodnotím především celkové složení, není to totiž jen obyčejný kolagen, ale obsahuje i vitamín A, E, B, zinek a dokonce i extrakt ze semen vinné révy, prostě celé kombo, aby se vaše kůže zaradovala. Přijde mi, že zhruba po 20 dnech se mi zmírnila lámavost nehtů a i pružnost pokožky a k dnešnímu dni pozoruji zlepšení kvality u nehtů a kůže. U vlasů jsem změnu nezpozorovala.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Jednoduché balení
  • Dobrá příchuť
  • Viditelné výsledky
  • Složení
  • Vysoká cena
  • Nutné důkladně promíchávat a sklepávat

Kolagen je chuťově dobrý, v každé lahvičce je tak na dva loky. Na dně však ulpívají kousky a proto je nutné pokaždé lahvičku důkladně proklepat a obsah zamíchat. Výsledky jsem zpozorovala zejména na kvalitě pleti a užívání mělo viditelný vliv i na hlubší vrásky, které se mi začaly tvořit kolem úst. Složení obsahuje i vitamin C (doporučuje se s užíváním kolagenu, což je skvělé že není nutné užívat nic navíc), zinek a biotin, které taky přispívají k lepší pleti. Osobně jsem žádný efekt na vlasech ani nehtech nezpozorovala, ale s nimi jsem problém ani předtím neměla. Určitě další užívání kolagenu zvážím.

Ověřený zákazník Testuj.to Marketa

• luxusní balení
  • příjemná vůně
  • pro mě příliš sladké

Na první pohled velice líbivé a luxusní balení, navíc je to dosti praktické, můžete si vzít do kabelky lahvičku s sebou. Chuťově na mě sice dosti sladké, ale to je na osobní preferenci a věřím, že jiným budou shoty velice chutnat. Příjemně voní. Už se těším na první účinky.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• způsob užívání
  • vypnutí pokožky
  • ústup atopického ekzému

První účinky jsou patrné cca po 3 týdnech užívání. Pleť je vypnutější, hydratovaná a má "zdravou" barvu. Vlasy i nehty jsou pevnější. Pokožka na těle je pružnější a dokonce došlo k ústupu atopického ekzému. - Užívání je pohodlné a oceňuji způsob balení jako jednodávkové ampule, které lze (v patřičném počtu) vzít kamkoliv s sebou.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucia

• Praktické balenie
  • Tekutosť
  • Vzhľad
  • Vedľajší účinok

Prvotný hlt bol strašne nechutný ale potom som sa na to tešila, moje vlasy boli lesklejšie, zdravšie na pohľad, pleť sa mi zlepšila, mala som menej akné za čo som bola rada kedže s ním dlhodobo bojujem, ohľadne nechtov som nezaznamenala nič iné, strašne sa mi páči balenie, jak farebná kombinácia tak i lahvinky, praktické ako do kapsy tak do kabelky, nestíhaš ráno nevadí zober a utekaj spolu s ním. Jediné mínus čo som zaznamenala je , že mi to až noc podporilo moje trávenie

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Design
  • Praktické balení rovnou k užívání
  • Celkem příjemná chuť
  • Pevnější nehty
  • Trochu neskladná krabice
  • Příliš sladká chuť
  • Po měsíci užívání na pleti nevidím změny

Produkt má docela příjemnou chuť, ovocná chuť převládá nad chutí kolagenu, i když za mě by mohl být méně výrazný a sladký. Líbilo se mi praktické balení, které je vhodné i na cesty, ale celá krabice doma zabírá víc místa než běžné balení vitamínů. Zlepší pleti ani vlasů po měsíci užívání nevidím, ale mám viditelně pevnější a hladší nehty.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• dávkování a používaní
  • účinek pocítíte brzy
  • konzistence
  • zlepšení pleti i nehtů již po 20dnech
  • vzhledem k tomu že obsahuje minerály i vit, nemusíte brát další doplnky stravy
  • velikost ampulky
  • chuť (ale jen zpočátku)
  • obsahuje sladidla
  • cena (je nutno používat dlouhodobě)

Collagen mi vyhovoval z důvodu jednotlivého dávkování. sice nevím jak je to ekologické, ale za mne je to praktické - malá ampulka, kterou mohu vzít kamkoli a vypít bez zapíjení, odměřování nebo míchání. chut mi zpočátku přišla ne moc dobrá, ale dá se na to zvyknout. duležitá je kvalita a účinnost, což osobně hodnotím velmi pozitivně. Plet je již po 3 týdnech více hydratovaná, i když to zdálky nepoznáte, a nehty se mi nelámou. u vlasů zatím zlepšení nevidím. celkově ale převažují plusy.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

• vůně
  • praktičnost
  • krásné balení
  • pevné nehty
  • lesklé vlasy

Za prvé nejvíc fandím praktickému balení - nemusím nic rozmíchávat, špinit skleničku a ničím se zdržovat a můžu si produkt kamkoliv vzít. Chuť je výborná, moc mi chutná. Na druhou stranu, ekologické hledisko je asi nic moc, ale u mě vyhrává praktičnost. Co se týká výsledků, tak je asi brzo hodnotit, ale méně se mi lámou nehty a mám trochu lesklejší vlasy.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• denní dávka 25ml v ampulce
  • změna již po týdnu užívání
  • přírodní látky ve špičkové kvalitě
  • tekutá forma - jednoduché použití
  • pohodlné při cestách
  • není co napsat, se vším velká spokojenost

Doporučuji Collagen Beauty Shots, tekutá forma mořského kolagenu a dalších prémiových ingrediencí, příjemná chuť bez nutnosti zapíjet, denní dávka v ampulce, skvělé na cesty. Již po týdnu byla má pokožka hladká, bez šupinek, hydratovaná a nejvíce jsem změnu pocítila na nehtech, které jsou pevnější. Ráda si dopřeji další kúru.

Zerex Extralong 12 kapslí

Zerex Extralong 12 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. ledna 2024

• Účinek hodinu po užití
  • Přírodní složení

Manželovi jsem produkt zakoupila jako překvapení, protože jsem chtěla něco, co nám pomůže prodloužit naše společné okamžiky. A musím říct, že v tomto směru nás Extralong nadchl.
Jedna tableta, užitá 60 minut před pohlavním stykem, a účinky jsou znát.

KOENZYM Q10 60 mg 60 kapslí

KOENZYM Q10 60 mg 60 kapslí

Ověřený zákazník Nef de Santé Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2024

Zakoupeno v Nef de Santé

místo výběru velmi dostupné, vyřizování objednávky dobré, cena příjemná

• Není cítit po rybině.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]